Su Kaçak Tespiti

Su Kaçak Tespiti

Binalardaki Su Kaçak Tespiti, genelde yukarıdaki dairelerden alt kata su sızıntısı olarak karşışılır, duvar içinden geçen tesisatllarda da sıklıkla sızıntı oluşabilir. Duvar ve tavanda nemlenme, küflenme, ıslanma, boya ve sıvalarda dökülmeler, koku, yapıda rutubetli hava artışı gibi belirtilerle kendini gösterir. Bazı durumlarda kaçağın yeri gözle tespit edilemeyecek noktalarda olabilir. Yakın geçmişte bile ev, iş yeri veya başka mekanlarda meydana gelen tesisat su kaçağı tespiti bir facia haline gelmekte ve kırılıp dökülmeyen yer kalmamaktaydı.

Çünkü kaçağın oluştuğu yeri tespit etmek, nereden kaynaklandığını anlamak için başkaca bir metot yoktu.

Su Kaçak Tespiti ve Tesisat sorunları konusunda gelişen teknolojiye paralel olarak yaşanan ilerlemeler bu soruna çözüm bulmaktadır. Dünyanın en ileri teknolojilerinin üreticisi olan ülke ve firmaların ürettiği modern cihazlar, uzman kullanıcıların elinde büyük bir kolaylığın habercisi olmuştur. Artık kırmadan dökmeden sızıntının, kaçağın olduğu noktayı tespit etmekte ve pratik bir şekilde giderilebilmektedir.

Su Kaçağı durumlarında yapılan yetkisiz müdahaleler unutmayınız ki tesisatınızda hasar verebilir ve daha da büyük problemleri beraberinde getirebilir. Bursa Gider Açma Servisi  iş yeri ve evlerinizdeki su kaçaklarını gidermek için son teknoloji ekipmanları ile etrafı kirletmeden, dökmeden, kırmadan yapmaktadır. Tek yapmanız gereken bu gibi durumlarında cihazla su kaçak tespiti yapan firmamız ile iletişime geçmek olacaktır.